Pokoje 2

Na sprzedaż oferujemy urocze mieszkanie w Sanoku, położone na czwartym piętrze z widokiem na okolicę. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, posiada balkon oraz oddzielną łazienkę i toaletę. Całkowita powierzchnia wynosi 38,41 m².

(więcej…)

Pokoje 2
Pokoje 1 Łazienki 1

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży uroczego mieszkania typu kawalerka o powierzchni 32 m², położonego na trzecim piętrze w samym sercu Sanoka. Nieruchomość oferuje nie tylko wygodę życia w centrum miasta, ale także unikalną możliwość rozbudowy o dodatkowy pokój.

(więcej…)

Pokoje 1 Łazienki 1 Powierzchnia mieszkalna 32 m²
Pokoje 1 Łazienki 1

Z przyjemnością informujemy, że na sprzedaż jest urokliwa kawalerka o powierzchni 21,2 m², położona na 3 piętrze budynku przy ulicy Lwowskiej w Sanoku.

(więcej…)

Pokoje 1 Łazienki 1 Powierzchnia mieszkalna 21,4 m²
Pokoje 3 Łazienki 1

Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 100 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Sobieskiego w sercu urokliwego Sanoka.

(więcej…)

Pokoje 3 Łazienki 1 Powierzchnia mieszkalna 100 m²
Pokoje 2 Łazienki 1

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m² położonego na I piętrze w Sanoku, przy ul. Berka Joselewicza. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Jego największym atutem jest niski czynsz spółdzielczy, co czyni tę ofertę szczególnie interesującą.

(więcej…)

Pokoje 2 Łazienki 1
Rozmiar działki 696 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny, zlokalizowany w Sanoku przy ul. Przemyskiej 22.
(więcej…)

Rozmiar działki 696 m² Powierzchnia mieszkalna 592 m² Zbudowano w 1986
Pokoje 2 Łazienki 1

Do sprzedania mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Jagiellońskiej w Sanoku.

(więcej…)

Pokoje 2 Łazienki 1
Pokoje 4 Łazienki 1

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,55 m², znajdujące się na drugim piętrze w bloku przy ul. Robotniczej w Sanoku.

(więcej…)

Pokoje 4 Łazienki 1 Powierzchnia mieszkalna 61,55 m²
Pokoje 3 Łazienki 1

Do sprzedania mieszkanie na ul. Wolnej w Sanoku. Lokal usytuowany jest w na parterze bloku wielorodzinnego. Budynek wspólnoty mieszkaniowej.

(więcej…)

Pokoje 3 Łazienki 1 Powierzchnia mieszkalna 82,85 m²

Do sprzedania mieszkanie dwukondygnacyjne tzw. łącznik, w bloku mieszkalnym przy ul. Kochanowskiego.

(więcej…)