Na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom z użytkowym poddaszem oraz pełnym podpiwniczeniem, zlokalizowany na ul. Przemyskiej 115 w dzielnicy Olchowce, Sanok. Budynek wyróżnia się atrakcyjnym niestandardową bryłą, oraz wielkością działki.

(więcej…)

Rozmiar działki 15000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu mieszkalno-rekreacyjnego, położonego w otoczeniu przyrody w miejscowości Hołuczków, zaledwie kilkanaście kilometrów od Sanoka. Ten malowniczy dom oferuje doskonałą okazję do wypoczynku i relaksu w pięknym otoczeniu.

(więcej…)

Rozmiar działki 15000 m²
Pokoje 2 Łazienki 1 Rozmiar działki 1264 m²

Sprzedam urokliwy, drewniany dom w malowniczej Tyrawie Solnej na Podkarpaciu. To doskonała oferta dla miłośników spokoju, natury oraz aktywnego wypoczynku. Poniżej znajdziesz kluczowe informacje na temat nieruchomości:

(więcej…)

Pokoje 2 Łazienki 1 Rozmiar działki 1264 m² Powierzchnia mieszkalna 70 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni 20,93 ara. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w miejscowości Sanoczek, niedaleko Sanoka (około 7 km od centrum). Działka jest płaska i uzbrojona w media. Dom charakteryzuje nowoczesny styl architektoniczny, z dbałością o szczegóły oraz duże przeszklenia, które wprowadzają mnóstwo naturalnego światła.

(więcej…)

Do sprzedania 1 ha terenu pod usługi, z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

(więcej…)

Pokoje 4 Łazienki 2 Rozmiar działki 334 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny budynek mieszkalny w całości podpiwniczony, położony w Sanoku

(więcej…)

Pokoje 4 Łazienki 2 Rozmiar działki 334 m² Powierzchnia mieszkalna 150 m²
Pokoje 5 Łazienki 3 Rozmiar działki 21993 m²

Do sprzedania komfortowy budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości oddalonej 10 km od Sanoka w kierunku na Krosno.

Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 270 m2.

(więcej…)

Pokoje 5 Łazienki 3 Rozmiar działki 21993 m² Powierzchnia mieszkalna 270 m² Zbudowano w 2007
Pokoje 6 Łazienki 3 Rozmiar działki 738 m²

Do sprzedania dom mieszkalny położony w Lesku na Posadzie.

Dom składa się z trzech kondygnacji naziemnych i podpiwniczenia. Dom może być przeznaczony dla jednej dużej rodziny lub można go podzielić na trzy odrębne mieszkania. Osobna klatka schodowa umożliwia wejście do każdego lokalu.

(więcej…)

Pokoje 6 Łazienki 3 Rozmiar działki 738 m² Ogrzewanie co gazowe