Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Pielnia, gmina Zarszyn. Działka o powierzchni 38,46 ara z możliwością podziału, co daje wiele możliwości aranżacyjnych i inwestycyjnych.

(więcej…)

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy przy ul. Porcelanowej w Sanoku. Działka o powierzchni 9,13 ara, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.

(więcej…)

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane przy ulicy Głowackiego w Sanoku. Działki są idealne pod budowę domów jednorodzinnych. Ich powierzchnia wynosi od 10 do 14,5 ara, co zapewnia wystarczającą przestrzeń na realizację różnych projektów budowlanych.

(więcej…)

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość nabycia atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczej okolicy Zahutynia, w gminie Zagórz. Działka posiada dogodny dojazd drogą asfaltową zarówno od strony Zahutynia, jak i osiedla na „Nowym Zagórzu”, co stanowi wygodę dla przyszłych właścicieli.

(więcej…)

Rozmiar działki 1033 m²

 Działka na sprzedaż – Działka w Sanoku, Śródmieście – 1033 m², dojazd od ulicy Zagrodowej.

(więcej…)

Rozmiar działki 1033 m²

Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Długie, w gminie Zarszyn. To doskonała okazja do realizacji swoich marzeń o własnym domu w otoczeniu przyrody i spokoju.

(więcej…)

Z przyjemnością informujemy, że na terenie malowniczej miejscowości Strachocina, położonej w sercu Podkarpacia i zaledwie kilka kilometrów od Sanoka, dostępne są działki rolno-budowlane, które stanowią doskonałą okazję dla osób poszukujących spokoju, pięknych widoków oraz możliwości inwestycji w okolicach o wyjątkowym uroku przyrodniczym.

(więcej…)

Rozmiar działki 2469 m²

Do sprzedania działka budowlana w Zabłotcach koło Sanoka (5,5km od centrum Sanoka).
(więcej…)

Rozmiar działki 2469 m²
Rozmiar działki 1038 m²

Do sprzedania działka budowlana położona w Sanoku przy ulicy Szopena

(więcej…)

Rozmiar działki 1038 m²
Nr oferty: dz-522

Do sprzedania tereny budowlane położone w Zabłotcach koło Sanoka. 

(więcej…)